המטרה שלנו היא לשמור על הבטיחות שלכם

כדאי ללכת על בטוח, השאירו פרטים

קצין בטיחות בתעבורה 

שירותי קצין בטיחות בתעבורה מעוגנים על פי חוק ומבהירים כי תפקידו כולל הנהגה יזומה והפעלה של כלל נהלי הבטיחות להפעלה של כלי רכב ונהגים במקום העבודה בחברה. חשוב לזכור כי השירות אשר קצין הבטיחות מעניק לחברה שלכם הוא חלק בלתי נפרד במלחמה בתאונות הדרכים אשר מציפות את ארצנו.

מה כוללים שירותי קצין בטיחות בתעבורה ?

שירותי קצין בטיחות בתעבורה עונים על הצורך לנהל את הבטיחות מבחינת צי הרכב והנהגים שבחברה. על פי חוק נדרש כי יהיה בעל מקצוע אחראי אשר יוודא את תקינותם ואת בטיחותם של כלי הרכב,  בין אם מדובר על כלי רכב מליסינג או כלי רכב אשר נמצאים בבעלות החברה.

שירותי קצין הבטיחות בתעבורה כוללים את השירותים הבאים:

 • ניהול ובקרה על צי כלי הרכב בחברה
 • פיקוח ובקרה על נהגים אשר נוהגים ברכבי החברה וכן, ניהול תיקי נהג ומתן הרשאות מתאימות.
 • פיקוח מקצועי על הסכמי המסגרת מול חברות הליסינג
 • טיפול בדוחות תעבורה (משטרת ישראל / עירייה)
 • מתן מענה מיידי לאירועים חריגים הדורשים מקת"ג.
 • תחקור תאונות של נהגים בחברה.
 • ביצוע פעולות מתקנות לאירועים חריגים.
 • פיקוח על בטיחות ותחזוקה של כלי הרכב בחברה.
 • ביצוע פעולות לקידום נושא הבטיחות בתעבורה בחברה.
 • ביצוע ריענונים והדרכות עפ"י הצורך
 • ועוד (עפ"י צורכי החברה)

אין ספק כי עבודתו של קצין הבטיחות בתעבורה מגוונת מאוד ונוגעת בתחומים שונים. עבודתו מתחילה בהדרכות וריענונים  של הנהגים והניהול השוטף של צי הרכב תוך מתן דגש על הגברת הבטיחות ומניעת תאונות, ועד חיסכון כספי לחברה ע"י פיקוח על הסכמי המסגרת.

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

בוחרים באנשי המקצוע הטובים ביותר

על מנת לקבל את השירות המקצועי והיעיל ביותר,תוכלו לפנות אל חברת ג'יקובסון – שירותי בטיחות. החברה הוקמה על ידי קובי היימן, קצין בטיחות בתעבורה אשר עוסק בתחום ניהול צי הרכב והבטיחות בתעבורה כ-30 שנה וליז יעקובסון, מהנדסת תעשייה וניהול. חברתנו מעניקה מגוון רחב של שירותי בטיחות בתעבורה, זאת בהתאמה אישית של השירות לצרכים ולמאפיינים של כל לקוח.

מידע נוסף בנושא

 תחומי אחריות קצין בטיחות בתעבורה

עבודתו של קצין בטיחות בתעבורה הינו חשוב מאין כמוהו, זאת לאור תרומתו הרבה בכל הקשור למניעת תאונות דרכים. במסגרת תפקיד זה, קצין הבטיחות בתעבורה מפקח על בטיחות כלי הרכב ועל תקינותם, כמו גם מעניק ייעוץ והדרכה אל מול הנהגים בחברה. על מנת שתוכלו גם אתם לקדם את נושא הבטיחות בתעבורה בחברה שלכם, יש לפנות אל חברת ג'ייקובסון – שירותי בטיחות בע"מ. חברה מובילה זו מתמחה במתן שירותי בטיחות בתעבורה – תוך התאמת השירות לצרכי הלקוח. זאת ועוד, תוך ליווי מקצועי ומוקפד ומתן בקרת איכות השירות.

ג'יקובסון שירותי בטיחות – שירות קצין בטיחות בתעבורה במיקור חוץ

מעבר לכך, ובהתאם לתקנה שמספרה 586, יש ביכולתו של קצין הבטיחות בתעבורה לאסור על שימוש ברכב חברה – או במקרים אחרים להתנות את השימוש ברכב זה בביצוע תיקונים. כך או כך, על מנת להעסיק את המומחה המחזיק בידע, בניסיון ובהבנה המעמיקה ביותר, יש לפנות אל חברת ג'ייקובסון – שירותי בטיחות בע"מ. חברה זו מספקת, בין היתר, שירותי קצין בטיחות בתעבורה במשרה מלאה או חלקית. כמו כן, החברה מתמחה בניהול צי רכב מתקדם בחברות ובארגונים.

 

תפקידו של קצין בטיחות בתעבורה

לאורך השנים האחרונות, נושא תאונות הדרכים מקבל את מלוא תשומת הלב, כאשר מתבצעות פעולות רבות לצמצם אותן ככל האפשר. למעשה, ארגונים וחברות רבים מעסיקים קצין בטיחות בתעבורה – על מנת למנוע מלכתחילה את קיומן של תאונות על הכבישים, ולמזער כל נזק בחיי אדם וברכוש.

כאשר אנו מדברים על תפקידו של קצין הבטיחות בתעבורה, הכוונה היא לאחד התפקידים המשמעותיים כיום. בהתאם לתקנה שמספרה 585 א', על מומחה זה לפקח על צוות הנהגים העובדים לארגון מסוים – או אלו הנוהגים ברכביו. פיקוח זה בא לוודא כי הם ממלאים אחר דיני התעבורה, וכי הם כשירים בהיבט הפיזי לפעול כהלכה.

כמו כן, על קצין הבטיחות בתעבורה להדריך את הנהגים הללו בכל הנוגע לאופי הנהיגה, הטעינה של משא ופריקתו, כמו גם אופן הטיפול ברכב ועוד. בנוסף, על מומחה זה לוודא שהוראות הבטיחות מתקיימות כסדרן, וכי הנהגים עוברים את ההכשרות הדרושות.

 

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

חברת Jacobson – שירותי בטיחות בע"מ, מספקת שירותי קצין בטיחות בתעבורה בעבור כל ארגון אשר זקוק לשירות זה. שירותים אלו מעוגנים בחוק וקובעים כי תפקידו של איש מקצוע זה כולל את ניהול הבטיחות מבחינת צי הרכבים והנהגים של החברה שלכם. חברתנו תעמיד לשירותכם את בעל המקצוע האחראי והמנוסה אשר יוודא את בטיחותם ותקינותם של כל כלי הרכב של חברתכם, בין אם נמצאים בבעלות שלכם ובין אם מדובר בכלי רכב מליסינג.

 

ג'יקובסון – שירות קצין בטיחות בתעבורה בהתאמה לכל צרכי הלקוח

חברת Jacobson – שירותי בטיחות בע"מ, מתאימה את שירותיה המקצועיים בעבור צרכיו האינדיבידואליים של כל לקוח ולקוח. כך שבין אם אתם זקוקים לשירותיו של קצין בטיחות בתעבורה במשרה מלאה או חלקית, ניהול צי רכב, העברת הדרכות המתאימות לצרכים שלכם או הפקת אירועי בטיחות בתעבורה לצד הכנה לביקורות ISO9301, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו כבר היום וליהנות מן המענה האיכותי בתחום.

איך מתחלקים שירותי קצין בטיחות בתעבורה?

את שירותי קצין בטיחות בתעבורה ניתן יהיה לחלק למספר תחומים עיקריים:

 • הגברת רמת הבטיחות בתעבורה בארגון שלכם
 • וידוא של תקינות כלי הרכב בכל עת
 • העברת הדרכות בטיחות בקרב כל הנהגים והנוהגים של ארגונכם

בתוך שלושת התחומים הללו נכללים שירותים מגוונים אשר כוללים פיקוח, חקר תאונות, הסקת מסקנות וביצוע רענונים לצד הדרכות על פי הצורך העכשווי. חשוב יהיה לציין כי על מנת להבטיח את העובדה כי אתם אכן נעזרים בשירותיו של איש המקצוע הנכון והמוסמך לעבודתו. מומלץ יהיה לוודא כי הוא יהיה בעל תעודת מכונאי 1+2, יעבור הכשרה מקפידה הכוללת גם קורסים בנושאי מערכות הרכב השונות, שמאות רכב וביטוח, הנדסת תנועה, דיני תעבורה, חקירות תאונות דרכים, בטיחות ואף ארגון ומשאבי אנוש. אין ספק כי קצין הבטיחות בתעבורה אשר יהיה מוכשר בכל התחומים האלו, יהיה איש המקצוע אשר יוכל להגביר את רמת הבטיחות של כל כלי הרכב והנהגים של חברתכם.

המטרה שלנו היא לשמור על הבטיחות שלכם

כדאי ללכת על בטוח, השאירו פרטים


שירותים נוספים שלנו
חברות שיווק באינטרנט חברות שיווק באינטרנט