המטרה שלנו היא לשמור על הבטיחות שלכם

כדאי ללכת על בטוח, השאירו פרטים

  תפקיד חיוני ואחראי בחברות בעלות צי רכבים גדול

  קצין רכב נחשב לתפקיד חיוני ואחראי בחברות בעלות צי רכבים גדול. החוק דורש בעל תפקיד זה בנסיבות שנקבעות על ידו. עם זאת מנכ"לים רבים מחליטים לאיישו גם כאשר אין חובה חוקית. הסיבה היא היתרונות הבטיחותיים, הכספיים, הניהוליים והאחרים התורמים לשגשוג העסק. חברת JAKOBSON שירותי בטיחות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

  קצין רכב – בעל אחריות

  קצין רכב מבצע משימות רבות במיומנות ובאחריות רבה. משימותיו המוגדרות רבות וכוללות טיפול ברכבים, בנהגים, בייצוג מול רשויות, בייעוץ לגבי רכישת כלי רכב ועוד. הפירוט כולל רכישת והקמת מערך רכבים, דאגה לתחזוקתם ולטיפולים שוטפים, איתור תקלות ותיקונם, בדיקות כשירותם על בסיס קבוע, העברתם בטסט שנתי ועוד. תחום אחר קשור לניהול נהגים וכולל הדרכות בטיחות בנהיגה לנהגים, בדיקת רישיונותיהם, דאגה למעבר השתלמות לנהיגה על רכבים מיוחדים דוגמת: אמבולנס, רכבי הסעות לילדים ועוד. הנושאים הטכניים והמנהליים שבאחריותו הינם: ביטוח שנתי, ייצוג מול משרד התחבורה, המשטרה, חברות ביטוח ועוד. כך גם התנהלות מול מוסכים, ספקים, חנויות לחלקי חילוף רכב, מכוני צמיגים ועוד. ניהול מוקפד כזה יחסוך כסף רב ויצמצם עלויות עד למינימום הכרחי. התרומה רבה גם לטובת ביצוע משימות יעיל של עובדי החברה, בטיחות העובדים ומשתמשי דרך אחרים ועוד. כל נושא כזה חשוב כשלעצמו אבל המכלול אך מעצים את הצורך במומחה כזה.

  רכישות רכבים

  רכישת רכבים אפשרית בתשלום ישיר או בליסינג. יש צורך לבחור את השיטה, וכן ,את הרכבים המתאימים מכל לצרכי החברה. הם יתרמו לניוד עובדים וסחורות יעיל וללא תקלות. קצין רכב מיומן יכול לבצע סקר מחירים וימליץ על הרכבים המוצלחים מבחנת מחירים, תחזוקה וטיפולים, ביצוע משימות יעיל וכדומה.

  שירות מחברה עם ניהול מוכשר

  חברת JAKOBSON שירותי בטיחות מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל סיטואציה, ליווי, זמינות, בעלי מקצוע מומחים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה  הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהשתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה שברשותם לטובת אחרים.

  המטרה שלנו היא לשמור על הבטיחות שלכם

  כדאי ללכת על בטוח, השאירו פרטים


   שירותים נוספים שלנו
   חברות שיווק באינטרנט חברות שיווק באינטרנט